Szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej

Ustawa o ochronie przeciwpożarowej (Dz.U. 2017 poz. 736) nakazuje między innymi zaznajomienie pracowników z przepisami przeciwpożarowymi ( z uwzględnieniem obsługi sprzętu przeciwpożarowego i prowadzenia ewakuacji) oraz ustalenie zasad postepowania w sytuacjach zagrożenia pożarem lub innym miejscowym zagrożeniem np. wybuchem. Wymóg ten dotyczy wszystkich pracowników bez względu na zajmowane stanowiska i pełnione funkcje. Jest to bardzo ważne zagadnienie bo w przypadku niespełnienia powyższych wymogów w sytuacji gdy pracownik popełni błąd i spowoduje pożar lub inne miejscowe zagrożenie z jednej strony nie będzie Go można pociągnąć do odpowiedzialności materialnej, a z drugiej strony firma asekuracyjna, w której ubezpieczyliście swój majątek będzie miała pretekst do nie wypłacenia odszkodowania z tytułu poniesionych przez Was strat materialnych.

szkolenia przeciwpożarowe

Lokalizacja

Sławomir Łabieniec.
ul. Widok 1/20
50-052 Wrocław
Tel.
    +48 607 690 630
    +48 609 992 440
    +48 71 318 18 10
E-mail:
         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.