Szkolenia dla hakowych

Zgodnie z zapisami rozporządzenia w sprawie ogólnych przepisów bhp (J.t. Dz. U. nr 169 poz. 1650 z 2003 r. z późniejszymi zmianami) pracownicy wykonujący czynności hakowego -sygnalisty podczas realizacji transportu pionowego przy użyciu żurawi budowlanych muszą być przeszkoloni w tym zakresie. Jest to bardzo ważne zagadnienie ze względu na skalę zagrożeń, które występują podczas wykonywania powyższych czynności. Pracownicy, którzy wykonują te czynności muszą posiadać niezbędną wiedzę w zakresie prawidłowego zapinania ładunków, znajomości sygnałów ręcznych i zasad porozumiewania się z operatorami żurawi oraz stosowania bezpiecznych metod pracy. Pozwoli to na minimalizację ryzyka wystąpienia zdarzeń wypadkowych podczas realizacji powyższych prac transportowych.

Szkolenia dla hakowych

Lokalizacja

Sławomir Łabieniec.
ul. Widok 1/20
50-052 Wrocław
Tel.
    +48 607 690 630
    +48 609 992 440
    +48 71 318 18 10
E-mail:
         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.